Nie masz pewności, czy dany kolor lub faktura na pewno będą pasować do Twojego projektu? A może zastanawiasz się, co to jest płyta HPL i do czego mógłbyś ją wykorzystać? Proponowane przez nas próbki blatów kuchennych oraz cieńszych płyt pozwolą Ci sprawdzić to wszystko na żywo – dotknąć i zobaczyć na własne oczy. Z ich pomocą możesz przetestować więc jakość oferowanych przez nas produktów, a także sprawdzić już w docelowym miejscu i świetle czy też po prostu w połączeniu z pozostałymi materiałami, czy dany blat kuchenny bądź docelowo inne elementy wykonane z danego wzoru formatki HPL rzeczywiście będą dobrym wyborem.

Strona główna    /    Gotowe formatki    /    HPL    /    PRÓBKI

Wyświetlanie 1–12 z 35 wyników

Podejmuj świadome wybory dzięki próbkom blatów kuchennych i innych formatek HPL!

W naszym sklepie internetowym od ręki zamówisz próbki HPL większości blatów kuchennych oraz cieńszych płyt pokrytych tym laminatem z naszej aktualnej oferty. Jeśli jednak nie możesz znaleźć próbki interesującego Cię blatu kuchennego bądź cieńszej formatki, napisz do nas, a z pewnością znajdziemy rozwiązanie. Oddając do sprzedaży próbki HPL zależy nam na tym, by nasi Klienci – nie tylko biznesowi, ale i detaliczni, nie musieli zastanawiać się, co to jest w ogóle za materiał, a także czy na pewno spełni ich oczekiwania zarówno pod kątem estetyki, jak i wytrzymałości.

Płyta HPL – co to jest i do czego można ją wykorzystać?

Jest to materiał, który wykorzystać można na wiele sposobów. Najpierw warto jednak poświęcić chwilę na to, co to jest płyta HPL i jakie ma właściwości. Jest to laminat wysokociśnieniowy, którego największym atutem jest wysoka odporność na działanie czynników atmosferycznych, wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Poza tym zastosowana w jego przypadku powłoka sprawia, że kolory nie blakną nawet po latach użytkowania. Mnogość dostępnych wzorów i odcieni tylko podnosi jego atrakcyjność. Płyty HPL to wysoce estetyczne i trwałe blaty kuchenne, fronty meblowe, elewacje zewnętrzne oraz osłony balkonowe. Poza tym można wykorzystać je także do wykonania chociażby prototypów maszyn.

Wiesz już, co to jest, więc zamów próbkę, by przekonać się o wysokiej jakości naszych produktów!