Z roku na rok personalizowane wnętrza zyskują na popularności. Takie rozwiązanie pozwala stworzyć indywidualna aranżację, która uwzględnia nasz pomysł oraz potrzeby. Nie trzeba zatem ograniczać się do gotowych propozycji dostępnych w sklepowych katalogach, bowiem niektóre narzędzia czy systemy do projektowania dają możliwość zadbania o najdrobniejsze szczegóły. Taka jest właśnie nasza firma. Dysponujemy konfiguratorem, który pozwala na dobór rozmiarów płyt według oczekiwań klientów. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do stolarzy czy firm specjalizujących się w wykończeniach wnętrz z użyciem takiego materiału.

Strona główna    /    Formatki na wymiar

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Co oferujemy?

  • ACP (dibond)

W naszej ofercie dostępne są formatki, takie jak płyty kompozytowe ACP (dibond) w różnych kolorach. Dibond jest to materiał, który charakteryzuje się niezwykłą lekkością, sztywnością i trwałością. To płyta kompozytowa wykonana jest z dwóch warstw aluminium, połączonych rdzeniem, wykonanym z polietylenu o niskiej gęstości. Materiał ten jest odporny na czynniki chemiczne oraz atmosferyczne i występuje w kilku kolorach oraz w wersji szczotkowanej (warstwa aluminium wykończona efektem szczotkowania).  Frezujemy z niego najróżniejsze kształty, litery, logo itp. Jest to materiał popularny w branży reklamowej i z powodzeniem stosowany w identyfikacji wizualnej we wnętrzach komercyjnych oraz nawigacji w obiektach.  Oferujemy również możliwość zadruku cyfrowego tego materiału (pontusdruk.pl).
 
  • HPL

HPL to coraz bardziej poszukiwany materiał do wykończenia wnętrz. Jest wysoko ceniony za trwałość, twardość i łatwość w utrzymaniu czystości. Stosuje się go bardzo często w obiektach komercyjnych jako przegrody, kabiny toaletowe, przebieralnie i szafki basenowe oraz okładziny ścienne. Coraz bardziej zyskują na popularności blaty z HPL. Są blaty to cienkie (12 mm), a oferta wzorów i kolorystyki jest wręcz oszałamiająca. Sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach indywidualnych (zarówno w kuchniach jak i łazienkach), jak i komercyjnych, w szczególności z branży HORECA. Blaty z HPL idealnie nadają się na blaty stołów restauracyjnych i stolików kawiarnianych. Dysponujemy również kolekcją blatów ogrodowych, które przeznaczone są na zewnątrz i znajdują zastosowanie w ogródkach sezonowych przy restauracjach i kawiarniach. Oczywiście blaty ogrodowe można również z powodzeniem stosować na tarasach, balkonach i w ogrodach prywatnych.
 
  • Plexi

Jest to materiał, który znajduje szerokie zastosowanie w reklamie i identyfikacji wizualnej. Jest popularnym materiałem, z którego wycina się oznaczenia obiektów, nawigację w budynkach, loga oraz elementy dekoracyjne do wnętrz. Przezroczysta plexi świetnie nadaje się do grawerowania i podświetlenia, co daje ciekawy i przyciągający oko efekt. Wszystko to jest możliwe do zrealizowania u nas. Przygotujemy formatkę zgodnie z przesłanym rysunkiem, na życzenie opracujemy krawędzie oraz nawiercimy otwory i zagłębienia. W ten sposób otrzymacie Państwo od nas formatkę gotową do montażu i precyzyjnie dopasowaną do Państwa wnętrza. Zapraszamy do skorzystania z konfiguratora.